KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13592579
nr 1359 2579
Lars Kåge. Signerad, daterad -84, "Nice, Baie des anges". Olja på duk, 91x73 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.500 kr
måndag 9 november 2020
kl 19:17:58
700 kr
900 kr
1.100 kr
1.200 kr (Budbetjänt)
1.300 kr
1.400 kr (Budbetjänt)
1.500 kr